Strony internetowe eleganckie i nowoczesne

W oparciu o najnowsze technologie, trendy i narzędzia programowania projektujemy strony internetowe, które są bezpieczne i podążają z duchem czasu. Dbamy o odpowiedni layout strony w zakresie doboru kolorystyki czy czcionki, rozmieszczenia elementów tak, aby tworzyły spójną całość. Pamiętamy zarówno o estetycznym wyglądzie jaki i o funkcjonalności. Konstruujemy strony tak, aby były responsywne, dając tym samym możliwość ich wyświetlania tak samo dobrze niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z małym wyświetlaczem w urządzeniu typu smartfon, tablet, czy dużym ekranem monitora.


Tworzone przez nas strony internetowe pozwalają na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi projektowania i konstruujemy projekty pamiętając, że w dzisiejszym społeczeństwie informatycznym strona www jest wizytówką firmy. Dlatego, włączamy Klienta w proces twórczy, analizujemy jego potrzeby, określamy oczekiwania. Wizualizujemy jego pomysły w oparciu o nowoczesne narzędzia projektowania. Dopasowujemy dedykowane rozwiązania.


User Experience jest dla nas codziennością. To dostarczanie i projektowanie treści z myślą o funkcjonalności, ergonomii, użyteczności i satysfakcji z korzystania przez konsumenta. W tym celu wykorzystujemy projektowanie zorientowane na użytkownika - user centered design.

Realizacje


Zrealizowaliśmy ponad 500 stron www i projektów informatycznych. Zaprezentujemy kilka.

Nigdy się nie zawiodłam. Za każdym razem firma wywiązuje się i realizuje nawet niemożliwe zadania. Martina FovlorerovaThe Blow
Hejka, Tomasz widziałem się dziś z kumplem z Leszna, któremu cię poleciłem. Mega zadowolony. Dzięki. Tomasz G.ITC-Partners