Pozycjonowanie

wizerunek w internecie

Każdy dba o swój wizerunek w Internecie, a Ty?
Zastanawia Cię to, że inne firmy cieszą się większą "rozpoznawalnością"?
Chcesz zostać zauważonym?

Wiemy jak to zrobić!


Pozycjonowanie (SEO i SEM) to najlepszy sposób, aby zostać zauważonym w sieci internetowej. Proponujemy to rozwiązania dla tych, którzy lubią, gdy w wynikach wyszukiwania firma pojawia się na najwyższych pozycjach. W praktyce, potencjalny klient po wpisaniu do przeglądarki słów związanych z poszukiwaną firmą, produktem czy usługą, w pierwszej kolejności odnajdzie w sieci oferentów, którzy korzystają z usług pozycjonowania.


Śmiało można więc pokusić się o stwierdzenie, że pozycjonowanie to najlepsza i najskuteczniejsza forma internetowej reklamy i sposób na przyciągnięcie uwagi internautów. Pozwala to na prowadzenie działań marketingowych w sieci czy kampanii reklamowych w przyjazny i nienarzucający się odbiorcy sposób, który niejednokrotnie nie uświadamia sobie mechanizmu działania pozycjonowania. Tym samym jest to doskonały i najtańszy sposób, na wypromowanie swojego biznesu w sieci.

Polecamy tą usługę wszystkim, którzy dbają o wizerunek swojej firmy i chcą zostać zauważeni, aby nie zaginąć w gąszczu informacji w tej drugiej, „wirtualnej” rzeczywistości.Pozycjonowanie jest zasadniczo najlepszym sposobem na osiągnięcie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek dla określonych słów kluczowych.

Wyższa pozycja oznacza więcej odwiedzających, a to przekłada się na ilość potencjalnych klientów. Koszt pozycjonowania zależny jest od słów pod jakimi winien zostać ustawiony serwis. Znacznie trudniej osiągnąć dobra pozycje dla bardzo popularnych słów jak np. hotel czy sport.


Podczas pozycjonowania nie można w 100% określić pozycji jaka osiągnie serwis w przypadku, gdy o pozycje w wynikach walczy kilka grup specjalizujących się w pozycjonowaniu. W naszej ofercie pozycjonowania znajduje się kilka narzędzi, których efektywność można sprawdzić z pomocą statystyk.

  1. Wygenerowane słowa kluczowe, plus elementy dodatkowe do umieszczenia na podstronach serwisu, opcja wybierana tylko przy pierwszym umieszczeniu w wyszukiwarkach
    CEL: Po zaindeksowaniu (umieszczeniu w katalogu) przez wyszukiwarki (kilka dni do 2 tyg.) strona powinna znaleźć się w pierwszych 5 - 20 % odpowiedzi, zależnie od słowa kluczowego. Utrzymuje się do momentu przeindeksowania z innym zestawem elementów kluczowych, lub do momentu przesunięcia w pozycji na liście przez firmy konkurencyjne pozycjonujące swoje strony. W ramach obsługi administracyjnej Studio JASPER okresowo sprawdza pozycję strony www i ewentualnie odświeża wpisy.

  2. Ciągłe promowanie subdomen w najpopularniejszych wyszukiwarkach
    CEL: stała obserwacja pozycji strony w liście odpowiedzi i reagowanie na zmiany pozycji strony, utrzymują stronę w grupie 2 - 10% odpowiedzi, działa od 1 - 3 tyg. po rozpoczęciu pozycjonowania, utrzymuje się do kilku miesięcy po zakończeniu, można stosować tą opcję na przykład co drugi miesiąc, z mniejszą skutecznością.

  3. Aktywny mechanizm pozycjonowania. Regulowany po osiągnięciu pozycji wyszukania w pierwszych 2% przedstawionych przez wyszukiwarki odpowiedzi dla 20 wybranych słów kluczowych. Ten mechanizm jest polecany dla firm bardzo silnie konkurujących między sobą o klientów z internetu.
    CEL: umieszcza stronę w pierwszej dziesiątce odpowiedzi, do pierwszych 2% odpowiedzi, przy trudniejszych słowach. efekt widoczny 1-3 tyg. po rozpoczęciu, zależnie od wyszukiwarki, efekt utrzymuje się od kilku miesięcy do ponad roku.

Realizacje


Zrealizowaliśmy ponad 500 stron www i projektów informatycznych. Zaprezentujemy kilka.

Nigdy się nie zawiodłam. Za każdym razem firma wywiązuje się i realizuje nawet niemożliwe zadania. Martina FovlorerovaThe Blow
Hejka, Tomasz widziałem się dziś z kumplem z Leszna, któremu cię poleciłem. Mega zadowolony. Dzięki. Tomasz G.ITC-Partners